Ekonomi

Dropbox, McLaren F1 ile çok yıllı teknoloji ortaklığına hazırlanıyor

SAN FRANCISCO – Dropbox, Inc. (NASDAQ: DBX), bulut depolama ve işbirliği araçları aracılığıyla grup verimliliğini artırmak için McLaren Formula 1 Group ile çok yıllı bir ortaklık yaptığını duyurdu. Teknoloji yan kuruluşu 2024 Formula 1 sezonuyla başlayacak.

Ortaklığın bir parçası olarak Dropbox, gelişmiş senkronizasyon, paylaşım ve yapay zeka tabanlı araçlarını McLaren’in operasyonel çerçevesiyle entegre edecek. Bu işbirliği, yarış ekibinin küresel olarak ürettiği kapsamlı veri ve içeriğin yönetimini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Dropbox kurucu ortağı ve CEO’su Drew Houston, McLaren ekibinin aralıksız performans arayışına hayranlığını dile getirerek bunu Dropbox’ın zamandan tasarruf etme ve ekiplerin kritik işlere odaklanmasına olanak sağlama misyonuyla uyumlu hale getirdi. Houston, bu ortaklığın McLaren’in Formula 1’in rekabetçi ortamında hız ve mükemmellik arayışını destekleyeceğini öngörüyor.

McLaren Racing CEO’su Zak Brown, Dropbox’ın uzmanlığını memnuniyetle karşıladı ve operasyonlarının her alanında güvenilirliğin ve hızın değerine dikkat çekti. Dropbox’ın katılımının ekibin daha verimli ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olması bekleniyor.

Dropbox’ın logosu McLaren MCL38 araçlarında ve F1 pilotları Lando Norris ile Oscar Piastri’nin sürücü tulumları ve kasklarında yer alacağından, ortaklık markalaşmayı da kapsayacak.

Dropbox, uzun zamandır dünya çapında milyonlarca müşteriye hizmet veren güvenli ve güvenilir yazılım çözümleriyle tanınmaktadır.Bu iş birliği, Dropbox’ın teknolojik yenilikleri ve yüksek performans talepleriyle bilinen Formula 1’deki ilk girişimidir.

Bu makaledeki bilgiler bir basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu